Kto & Co & Jak

Kto, co, jak, czyli kilka słów o KREACJI 2+3D ?

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz czegoś unikatowego, ale nie wiesz, jak przeprowadzić rebranding
swojej firmy. Jesteś jednak na dobrej drodze. Pozwól, że powiem Ci nieco więcej…

Kto Ci pomoże w procesie tworzenia koncepcji dla Twojej firmy?

Jestem Joanna, z wykształcenia grafik. Kreacja 2+3D to mój pomysł, prowadzę własne studio projektowe, które sprawi, że Twoja firma zyska zupełnie inne oblicze. Tak, to właśnie moje wrocławskie miejsce kreatywnych pikseli, w którym projektuję treści wizualne do stron biznesowych i blogów.

Czym jest KREACJA 2+3D?

Nazwa KREACJA 2+3D powstała z wyniku połączenia moich dwóch hobby. 2D zadedykowana jest projektowaniu graficznym do druku i internetu. Zwrot 3D używam do techniki druku soczewkowego
na autorskich widokówkach, zdjęciom 360 stopni do sklepów oraz do mojej drugiej pasji, czyli aranżacji i fotografowania wnętrz. Jest w czym wybierać.

Co zrobię, by Twoja firma wyglądała lepiej ?

Dbam o wygląd biznesów i blogów. Dlaczego to tak ważne? Dzięki temu odróżnisz się od konkurencji
i przygarniesz wymarzonych klientów oraz czytelników. Stworzę logo, koncepcje identyfikacji wizualnej, infografiki, grafiki do social media, banery, plakaty, materiały promocyjne i wiele więcej. Wykreuję zdjęcia produktowe i wnętrz, a to co otrzymasz, będzie wykonywane z myślą przede wszystkim o potrzebach Twoich klientów i wyrazi Twoją wizję.

JAK mogę Ci pomóc ?

Poniżej znajdziesz moją ofertę. Jeśli jednak czegoś nie wiesz lub masz pytania, skontaktuj się ze mną osobiście. Do zobaczenia!

Projektowanie logo

W dzisiejszych czasach nikogo nie trzeba przekonywać jak bardzo ważna jest jednolita i atrakcyjna identyfikacja wizualna firmy. Logo, wizytówki, teczki, ulotki, strona internetowa jako podstawowe narzędzia reklamy i kontaktu z klientem stanowią całość wizerunku firmy.
Bardzo ważne jest aby wszystkie te materiały promocyjne były ze sobą spójne i nadawały charakterystyczny wygląd Twojej firmie. Możesz powierzyć mi zaprojektowanie właśnie takiej identyfikacji wizualnej, jak również zaprojektowanie samego logotypu dla Twojej firmy, akcji lub produktu

Dowiedz się więcej: Projektowanie logo

Projektowanie etykiet

Otrzymasz spójny projekt etykiety idealnie dopasowany do Twojego produktu. Od etykiet rzemieślniczego piwa do kosmetyków.

Dowiedz się więcej: Projektowanie etykiet

Druk & DTP

Mogę kompleksowo obsłużyć Twoją firmę w zakresie projektowania materiałów DRUK i DTP, które pomogą spełnić założone cele biznesowe. Jednolity system materiałów drukowanych są fizycznym odzwierciedleniem identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
Ulotki, broszury czy gadżety reklamowe firmy wręczone jako upominki oznaczone nazwą firm (kalendarze, breloki, długopisy, torby na zakupy, kubki) wspomagają promocję i wzmacniają wizerunek firmy.

Fotografia

Nawet najlepsze opakowanie produktu zda się na nic, jeśli jego fotografia nie jest na odpowiednim poziomie. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego gdy fotografuję Twój produkt wiem, że należy go pokazać w jak najlepszym świetle. Dosłownie i w przenośni.

Joanna Niwińska 

Dziewczyna wielu pasji: ratownik mebli i pasjonatka wnętrz, miłośnik gotowania, górska wędrowniczka oraz całoroczna rowerzystka.

Specjalistka w dziedzinie artystycznego projektowania reklamowego.  W 2011 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne. Najwięcej frajdy sprawia jej projektowanie identyfikacji wizualnej oraz tworzenie plakatów i etykiet piwnych.

Z zamiłowania współtworzy razem z Jackiem Niwińskim wrocławskie widokówki w technice druku soczewkowego. W Kreacji 3D wszystkie wzory są autorskie, ręcznie zaprojektowane i narysowane oraz sfotografowane – zdjęcia idealnie dopasowane i dopiero później poddane obróbce w programie graficznym.

 Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!

Comments are closed.

Zostaw mi wiadomość

Napisz kilka słów o swoim projekcie
i zapytaj o wycenę.

formularz kontaktowy