Projektowanie etykiet Wrocław

Ilustracje wrocławskich obiektów na etykietach piwnychGdyby zrobić badanie i policzyć, ile osób czyta etykiety, a ile je tylko ogląda, wynik byłby przewidywalny. Decyzje zakupowe podejmuje się nie na podstawie suchych faktów, ale emocji. My gramy na emocjach, tworząc projekty etykiet, które sprawiają, że chce się po nie sięgnąć. Niezależnie od tego, co oferują w środku. Wybierz estetykę, która przemawia.

Co otrzymujesz?

W mojej firmie możesz otrzymać tylko spójny projekt wizualny etykiety, który będzie dopasowany do produktu. Wiem, jak ważna jest branża i jak wiele różni się przemysł gastronomiczny od kosmetycznego i wielu innych. W każdej z nich inaczej gra forma, treść, kolor – wszystko to ma znaczenie. Wybierając projektowanie etykiet z Wrocławia, otrzymujesz praktyczne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia. Setki projektów nauczyły mnie, że najważniejsza jest zasada, by mniej mówiło więcej. Takie będą Twoje etykiety. projekty etykiet piwne

Jak projektuję?

Świeże spojrzenie na kwestię kreacji wizerunku i przygotowania etykiet jest bardzo ważne. Dlatego projektowanie etykiet zaczynam zawsze od rozmowy z Tobą. Dopiero później dobieram techniki i metody, które zaprowadzą Cię do sukcesu. Twoje etykiety mogą być projektowanie nowocześnie, szybko i minimalistycznie, aby mogły intrygować i inspirować tych, którzy sięgną po produkty.

Jaka jest dobra etykieta?

Moje biuro projektowe skupia się na projektowaniu etykiet na butelki – między innymi dla piw domowych, przetworów, produktów kosmetycznych i innych wyrobów. Oznacza to, że każdy projekt powstaje w sposób zindywidualizowany, wspólnie z Tobą. Dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz i oczekujesz, ale jednocześnie także to, co powinieneś mieć. Wiem, jak zaprojektować dobrą etykietę.
  • Dbam o przejrzystość i czytelność moich projektów – to podstawa, by produkt budził zaufanie.
  • Wiem, jak ważne jest rozmieszczenie treści, dlatego każdy projekt jest inny. Zawsze musisz otrzymać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Proponuję nietypowe rozwiązania, np. by Twoja firma miała etykiety na nieco innym papierze. To sprawia, że nie tylko się wyróżnia, ale także lepiej uwypukla projekt.
 Jak zaprojektować etykietę, żeby klienci sięgnęli po Twoje piwo ? →  

 

Czego potrzebujesz?

Pamiętaj, że etykieta musi dokładnie odzwierciedlać to, co chcesz przekazać swoim klientom. Wzbudza zaufanie, wpływa na decyzje zakupowe, jest ostatnim elementem, który przekonuje lub odrzuca. Musi być więc dobrze wymyślona i wykonana. Projektowanie etykiety w mojej firmie to dopasowanie rozwiązań do twojej działalności. Potrzebuję tylko wymiaru etykiety i opakowania, tekstów, które mają się na niej znaleźć, nazwy produktów oraz logo i mogę przystąpić do projektowania. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, napisz, zadzwoń, skontaktuj się!

Zostaw mi wiadomość

Napisz kilka słów o swoim projekcie
i zapytaj o wycenę.

formularz kontaktowy