Projektowanie logo Wrocław

projektowanie logo

Dobre logo to prosty znak, który ma identyfikować firmę oraz od razu przywodzić na myśl pozytywne skojarzenia.

Zaprojektowanie dobrego symbolu firmy jest dziś kluczem do odniesienia sukcesu. W moim studiu graficznym otrzymasz minimalistyczne i charakterystyczne logo, gdzie mniej będzie znaczyło więcej.

Oklepany frazes, jakim jest „dobre” logo nic Ci nie mówi? Pamiętaj, że nie musi. Wystarczy, że zaufasz odpowiednim osobom, a projektowanie logo we Wrocławiu pozwoli Ci na lepszą identyfikację firmy. Zadbaj o jego kilka cech:

  • Pokazuj, z czym chcesz być kojarzony – jeden rzut oka i wiesz, czego spodziewać się po danej marce;
  • Dąż do uniwersalności, ale nie popadaj w trywializm. Logo musi Cię charakteryzować, ale nie może odpowiadać na zbyt zwięzłe pytania. Ma mówić, ale nie zagadywać.
  • Poprawność z punktu widzenia grafiki jest niezwykle ważna. Dlaczego? Przecież potencjalny klient się na tym nie zna… Logo nie ma bazować na wiedzy osób je oglądających, ale na emocjach. A niedobrana typografia, zły krój czy nieczytelne odstępy będą odczuwalne przez odbiorcę.

Zadbajmy o Twoje logo!

Spójna linia graficzna

Choć zajmuję się tworzeniem logo, to doskonale wiem, że Twoja firma – niezależnie od tego, gdzie działa – potrzebuje spójnego projektu graficznego. Zmiana tylko logo nie sprawi, że nagle zaczniesz być inaczej postrzegany. Wszystko przez to, że będziesz niekonsekwentny. Dlatego zadbaj nie tylko o sam znak graficzny. W moim studiu dostaniesz to, czego potrzebujesz.

spójny wizerunek graficzny

Minimalizm

Tworzę różnorakie grafiki i wiem, że odbiór minimalistycznych wzorów jest dużo lepszy. Dlatego w moich realizacjach rzadko kiedy występują pełne przepychu i wielu kresek symbole graficzne i projekty, które mówią za dużo. Niedopowiedzenie to najlepszy sposób na skuteczne, a także interesujące projektowanie logo we Wrocławiu i każdym innym miejscu. Wybierając moją ofertę, otrzymujesz produkt, w którym jest dokładnie tyle elementów, ile być powinno.

Kiedy postawić na nowe logo?

Być może rozpoczynasz nowy biznes i opracowujesz nowy produkt. Być może chcesz zmienić wygląd, brakuje Ci wizualnej spójności i z zażenowaniem wręczasz swoją wizytówkę. Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebne Ci logo oraz odświeżenie lub stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej. W tym miejscu otrzymasz pomoc, która sprawi, że Twoja firma przejdzie na inny poziom działalności. Jesteś na to gotowy? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu.

Zobacz, jakie realizacje mam za sobą i nie zwlekaj. Twój produkt również może być trendy.

logo dla nieruchomości

logo dla branży dziecięcej

logo dla kosmetologii

logo dla informatyka

logo dla firmy edukacyjnej

logo dla fotografa

logo dla blogera

logo dla organizacji edukacyjnej

 

 

Zostaw mi wiadomość

Napisz kilka słów o swoim projekcie
i zapytaj o wycenę.

formularz kontaktowy