Kto & Co & Jak

KTO ?

Mam na imię Joanna. Jestem z wykształcenia grafikiem i prowadzę własne studio projektowe pod nazwą Kreacja 2+3D. To moje wrocławskie miejsce kreatywnych pikseli, w którym projektuję treści wizualne do stron biznesowych i blogów.

Nazwa Kreacja 2+3D powstała z wyniku połączenia moich hobby: 2D zadedykowana jest projektowaniu graficznym do druku i internetu. Zwrot Kreacja 3D używam do specjalności techniki druku soczewkowego na autorskich widokówkach oraz zdjęciom 360 stopni do sklepów i przede wszystkim do mojej drugiej pasji wizualizacji i fotografowania wnętrz.

CO robię ?

Dbam o wygląd biznesów i blogów, dzięki której odróżnisz się od konkurencji i przygarniesz wymarzonych klientów oraz czytelników.
Tworzę logo, koncepcje identyfikacji wizualnej, infografiki, grafiki do social media, banery, plakaty, materiały promocyjne,
szablony na Allegro oraz kreuję zdjęcia produktowe i wnętrz.
To co wykreuję, jest wykonywane z myślą przede wszystkim o potrzebach Twoich klientów i entuzjastycznie zmaterializuję Twoją wizję.

Studio graficzne i fotograficzne

Moje umiejętności:

 

Kreacja wizerunku

od projektu logo do kompleksowej identyfikacji wizualnej

Projektowanie graficzne i druk

katalogi, banery, materiały promocyjne

Projekty reklamowe w technice druku soczewkowego

naklejki 3D, magnesy 3D oraz plakaty

 

 

Joanna Niwińska (Kądziela)

Kreacja 2+3D Joanna KądzielaSpecjalistka w dziedzinie artystycznego projektowania reklamowego.  W 2011 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne.

Z zamiłowania współtworzy razem z Jackiem Niwińskim wrocławskie widokówki w technice druku soczewkowego. W Kreacji 3D odpowiadają za zdjęcia i projekt graficzny.
Autorka nagradzanych prac plakatowych. Interesuje się fotografią, sztuką, wnętrzem oraz wszystkim co piękne.